19.04
2016

Znów szansa na udział w naszych warsztatach!


Jak było na naszych pierwszych warsztatach w Kuchni Spotkań IKEA? Kreatywnie, rojno i entuzjastycznie! Jak zapowiadają się następne? Sami oceńcie – jedno jest pewne: czworo z Was może się na nich się znaleźć!

Jak wrażenia z zeszłotygodniowych warsztatów?

Niech zdjęcia mówią za siebie:

 

IMG_9697

IMG_9699

IMG_9721

 

Zapewnić możemy: działo się radośnie i intensywnie!

Jak plan na warsztaty, które odbędą się już 27 kwietnia w godzinach 11.00-15.00?

  • Zdrowe czekoladki z Mead Ladies: Przygotuj samodzielnie zdrowe, smakowite czekoladki bez cukru ze składnikami wpływającymi zbawiennie na twoją odporność.
  • Ogród ziołowy na balkonie z Robin z Pracowni Pozytywka: Dowiedz się, jak skomponować estetyczny i wonny zestaw ziół, które z sukcesem można uprawiać na balkonie. Stwórz też kompozycję z wybranych kwiatów jednorocznych, które pięknie zaprezentują się z ziołami w donicy.
  • Recykling na co dzień Julii z Na nowo śmieci: Czy z resztek jedzenia da się wykonać praktyczne ozdoby do mieszkania? Oczywiście! Zrób pachnący świecznik ze skórek cytrusów i przypraw.

ikea2_konkurs

Jeżeli w środę 27 kwietna masz czas wolny i naprawdę chcesz wziąć udział w naszych warsztatach, nie powinno być to trudne – wystarczy, że napiszesz nam, dlaczego akurat te właśnie warsztaty Cię zainteresowały: co w nich jest dla Ciebie najciekawsze?

Jedno z czterech gwarantowanych dla naszych Czytelników miejsc może być Twoje!

Pamiętaj! Nasze warsztaty odbywają się w Kuchni Spotkań IKEA, w godzinach 11.00-15.00, przy Alejach Jerozolimskich 61.

Bardzo chętnie gościmy na nich i dzieci!