10.04
2017

Aplikacja Czytamy Etykiety – czytamy dla Waszego zdrowia


Serwis Czytamy Etykiety oddaje w ręce Polek i Polaków autorską aplikację ze zweryfikowanymi ponad dziewięcioma tysiącami produktów spożywczych dostępnych w całej Polsce. Każdy użytkownik smartfona z systemem iOS i Android już dziś, od ręki może sprawdzić: czy wybrany produkt spożywczy jest zdrowy, jakie ma wartości odżywcze oraz jak oceniają go dietetycy.

Od pięciu lat serwis Czytamy Etykiety przekazuje wiedzę o tym co jeść i jak jeść, pomaga dbać o zdrowe odżywianie. Dzisiaj jako dodatek do atrakcyjnego portalu mamy również dostęp do aplikacji na smartfony, która szybko i sprawnie pomoże zweryfikować skład produktów spożywczych dostępnych w polskich sklepach i  podjąć decyzję czy warto po niego sięgnąć.

Aplikacja Czytamy Etykiety

Pobierz bezpłatną Aplikację Czytamy Etylkiety

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z Wami a jednocześnie ułatwiamy codzienne wybory zakupowe – mówi Agnieszka Pocztarska, wydawca serwisu Czytamy Etykiety. Oddajemy w Wasze ręce Aplikację dzisiaj, ale już pracujemy nad kolejnymi jej funkcjami i udoskonaleniami. Czekamy na Wasze komentarze i opinie – bo to właśnie Wasza ocena jest dla nas najważniejsza – dodaje.

Społeczność Aplikacji Czytamy Etykiety

Tak samo jak serwis, Aplikację Czytamy Etykiety współtworzą użytkownicy. Obecnie w bazie znajduje się ponad 9000 przeanalizowanych produktów z kategorii przekąsek, produktów świeżych, dla dzieci i napojów. Codziennie dodawane są nowe produkty, a celem serwisu jest sprawdzenie wszystkich produktów dostępnych w polskich sklepach. Ty także możesz pomóc. Jeśli produktu, który masz w ręku, nie ma w bazie – wyślij kod EAN (kod kreskowy) do twórców aplikacji, dzięki specjalnej funkcji, a produkt zostanie dodany do bazy.

Jak Aplikacja działa?

Wystarczy, że podczas zakupów, wybierając interesujący Was produkt, zeskanujecie znajdujący się na jego opakowaniu kod EAN. Aplikacja zweryfikuje jego skład pod kątem zbędnych dodatków chemicznych, odpowiedniej wartości odżywczej czy niebezpiecznych alergenów. Będziecie mieli także szansę przeczytać autorski komentarz dietetyka oraz poznać naszą ocenę wybranego przez siebie produktu.

Dodatkowe Funkcje

Macie także możliwość, zapamiętywania swoje ulubione produkty, tworząc ich listę. Możecie do niej wrócić podczas codziennych zakupów. Zapamięta się ona nie tylko na Waszych telefonach, ale także na koncie założonym w serwisie Czytamy Etykiety. Jeśli wybrany produkt, nie został  pozytywnie oceniony, sprawdźcie co Czytamy Etykiety proponuje wybrać w zamian. Specjalna funkcja: „Zanim kupisz, sprawdź” pozwoli bez trudu znaleźć produkt z lepszym składem.

Aplikacja Czytamy Etykiety

Pobierz bezpłatną Aplikację Czytamy Etylkiety

Chcemy aby korzystanie z Aplikacji Czytamy Etykiety pomagało Wam w codziennych zdrowych zakupach, abyście dzięki niej wybierali produkty z dobrym składem i zdrowo się odżywiali – podsumowuje Agnieszka Pocztarska. Czytamy dla Waszego zdrowia!