10.05
2019

Warsztaty florystyczne w Wola Parku


W najbliższą sobotę, 11 maja w Wola Parku odbędą się kolejne warsztaty florystyczne, podczas których uczestnicy przygotują oryginalne kompozycje z żywych kwiatów.  Zajęcia są częścią cieszącego się dużą popularnością cyklu „WarsztatujeMY”. Poprowadzi je doświadczona florystka i dekoratorka Maria Półtorak.

Projekt „WarsztatujeMY” skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Podczas cyklicznych spotkań realizowane są inspirujące warsztaty promujące ideę upcyklingu. W każdą drugą sobotę miesiąca uczestnicy poznają sposoby na ponowne wykorzystanie pozornie niepotrzebnych już przedmiotów i zmienią je w oryginalne dekoracje.

Podczas najbliższego spotkania dorośli uczestnicy nauczą się formować niebanalne kompozycje z żywych kwiatów w naczyniu z kory. Zajęcia odbędą się w 3 turach i rozpoczną się o godzinie 11:00, 13:30 i 16:00. Poprowadzi je doświadczona florystka i dekoratorka Maria Półtorak. W tym samym czasie zaplanowano także inspirujące warsztaty dla dzieci. Najmłodsi będą mogły wykonać  biżuterię z kolorowych koralików, idealną jako podarunek z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Wszystkie spotkania w ramach cyklu „WarsztatujeMY” odbywają się bezpłatnie. Zajęcia dla dzieci mają charakter otwarty. Na warsztaty dla dorosłych wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: http://wolameeting.agencjasil.pl/. Spotkania odbędą się na poziomie 1 Wola Parku, w okolicach sklepu TK Maxx.

Patronem medialnym cyklu jest portal www.ulicaekologiczna.pl, a partnerem sklep Home&You.