05.08
2016

Konkurs „Chroń z Szymonem lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców!”


Naprawdę warto wziąć udział! Czekają na Was super nagrody, a i cel szczytny! – przekonują organizatorzy, czyli Wydawnictwo Burda Książki. Konkurs nazywa się „Chroń z Szymonem lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców!” i jest nawiązaniem do jednej z publikacji wydawnictwa.

13653057_866753226791736_8246318919641957379_o

 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Odpowiedz na pytanie: Jak Ty możesz pomóc chronić lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców? (np. orangutany, nosacze, dzioborożce i inne zagrożone gatunki)?

Formy odpowiedzi są dowolne, pokażcie swoją kreatywność! Możecie to:
– opisać, (maks. długość tekstu to karta A4),
– nagrać filmik (maks. 40 sekund) lub
– zrobić prezentację (maks. 5 slajdów)
i przesłać na adres: planetkiwi@burdamedia.pl
albo:
– wykonać plakat,
– rysunek,
– kolaż,
– bądź inną pracę plastyczną, którą należy wysłać na adres:

Dział Książek,
Burda National Geographic Polska,
ul. Marynarska 15,
02-674 Warszawa,
z dopiskiem: konkurs „Dziennik łowcy przygód”.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas spotkania autorskiego z Szymonem 18 września o godzinie 12:00 w Centrum Zarządzania Światem, przy ul. Okrzei 26 w Warszawie, na które serdecznie wszystkich zapraszamy! Będą opowieści o przygodach w dżungli, pokaz slajdów, a nawet możliwość obejrzenia prawdziwych pamiątek z Borneo.

Wybrane prace zostaną przekazane do licytacji podczas spotkania autorskiego z Szymonem w Centrum Zarządzania Światem. Dochód Szymon przeznaczy na autorski projekt pt.: Junior Ranger Kapuas Hulu, który będzie miał na celu uczenie dzieci i młodzieży na Borneo, w jaki sposób można chronić lasy tropikalne i zamieszkujące je zwierzęta.