07.06
2016

Gala finałowa dwóch ważnych konkursów


9 czerwca 2016  roku w Centrum Promocji Mody  przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się gala finałowa dwóch ogólnopolskich konkursów: UPCYCLINGOWY ZAWRÓT GŁOWY oraz Od Kropli Wody po Ocean Życia, organizowanych przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka w Łodzi i Fundację Razem. 

W trakcie gali odbędzie się Kwiatowy Pokaz Mody oraz wręczenie nagród i wyróżnień dla laureatów obu konkursów.

09 czerwca 2016  roku w Centrum Promocji Mody  przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbędzie się gala finałowa dwóch ogólnopolskich konkursów: UPCYCLINGOWY ZAWRÓT GŁOWY oraz Od Kropli Wody po Ocean Życia, organizowanych przez Prywatną Szkołę Podstawową Kornelówka w Łodzi i Fundację Razem. W trakcie gali odbędzie się Kwiatowy Pokaz Mody oraz wręczenie nagród i wyróżnień dla laureatów obu konkursów.

UpcyclingowyZawrótGłowy

 

UPCYCLINGOWY ZAWRÓT GŁOWY
Konkurs ekologiczny, którego ideą jest stworzenie z rzeczy już istniejących czegoś zupełnie nowego. Wystarczy pomysł i wyobraźnia aby stworzyć coś niepowtarzalnego, nadając w ten sposób przedmiotom drugie życie, dbając przy tym o środowisko. Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół z terenu całej Polski.

 

KonkursFotograficzny

OD KROPLI WODY PO OCEAN ŻYCIA
Akcja ma charakter edukacyjno – ekologiczny, a środkiem wyrazu jest artystyczne zadanie konkursowe, które polega na uchwyceniu w kadrze fotograficznego najcenniejszego daru Ziemi jakim jest woda. Konkurs skierowany jest do uczniów
z terenu całego kraju w wieku od 15 do 20 roku życia.