08.12
2018

Slow Paczka – świąteczne prezenty w rytmie natury


Mikołajki, Boże Narodzenie… Grudzień obfituje w okazje do obdarowywania się prezentami. Na co dzień dbamy o naszych najbliższych starając się zapewnić im to co zdrowe i naturalne. Prezenty wcale nie muszą być odstępstwem od tej reguły, a zawartość paczek może cieszyć ciało i ducha, a zarazem naturę. Poznaj sposób na prezenty w rytmie slow.

Życie w stylu „slow” to filozofia, sposób myślenia i styl życia, w którym jest miejsce na troskę o przyrodę, szacunek dla zdrowia i prawdziwe jedzenie, które powstaje z tradycyjnych receptur. Slow Paczka zrodziła się z przekonania, że dbając o zdrowie i naturę warto wybierać świadomie. A świadomy wybór, to przede wszystkim polskie produkty, oparte o ekologiczne składniki, pochodzące z małych, rodzimych manufaktur, przygotowane z miłością i troską o detale.

Slow Paczka łączy lokalnych producentów ze świadomymi konsumentami, a owocem tej relacji są unikatowe kompozycje smaków i zapachów – dla ciała i ducha.

Paczka Smaku

Tym, którzy szczególnie dogadzają podniebieniu proponujemy Paczkę Smaku, która zabierze nas w podróż do aromatów dzieciństwa. Ta opcja dostępna jest w trzech wariantach („Od serca”, „Czysta przyjemność” i „Małe jest pyszne”), a w największym zestawie znajdziemy nie tylko smakołyki z domowej spiżarni (ziołomiód sosnowy, ziołową herbatkę czy śliwkowy czatni), ale również naturalne mydło i „Sezonownik”, czyli wyjątkowy kalendarz na 2019 rok pełen ekologicznych porad.

paczka smaku

Paczka Piękności

Dla tych, którym bliska jest naturalna pielęgnacja idealnym zestawem będzie „Paczka piękności” (również w trzech wariantach cenowych – Rytuał Piękna, Rytuał Wody i Rytuał Ciała). “Pełny rytuał naturalnego piękna” zapewni naturalną pielęgnację od A do Z. Począwszy od aromatycznej kąpieli z dodatkiem rozmarynu, eukaliptusa i pomarańczy, przez dopieszczenie skóry naturalnym musem do ciała, po pielęgnację twarzy obejmującą rozświetlające serum pełne witamin, wodę różaną i kawowe, odżywcze masło pod oczy. Wszystko, czego potrzebujesz do domowego SPA.

paczka piękna

Paczka radości

Nie zapominajmy o najmłodszych! To właśnie oni najbardziej wyczekują prezentów w te grudniowe dni, a jednocześnie to właśnie dzieciom chcemy zapewnić to, co najzdrowsze. W „Paczce radości” dedykowanej naszym milusińskim, znajdziemy – zamiast nafaszerowanych syropem glukozowo-fruktozowym i olejem palmowym batoników – zdrowe słodkości. Miłym dodatkiem do bezcukrowych (ale jednak słodkich) cukierków, zdrowego masła orzechowego i piernikowej czekolady jest delikatne dla dziecięcej skóry mydełko i… miś. Ręcznie szyty w małej, polskiej manufakturze, z dbałością o detale. Idealny towarzysz dziecięcych przygód.

paczka radości

Troska o środowisko nie kończy się w Slow Paczce na ekologicznych produktach. W przesyłce nie znajdziecie żadnych plastikowych wypełniaczy, a kartonowe pudełko, wypełnione naturalnymi wiórkami i przewiązane bawełnianym sznurkiem, zdecydowanie idzie w parze z duchem „slow”. I może trafić wprost pod choinkę.

Jeżeli chcesz, żeby Twoja „Slow Paczka” dotarła przed Świętami, złóż zamówienie najpóźniej do 15 grudnia.

slow paczka

Wpis powstał we współpracy ze Slow Paczką